Wij zijn op zoek naar nieuwe bestuursleden en wij zoeken jou! Als SGP-jongeren Werkendam zijn wij actief met het organiseren van activiteiten om jongeren bij de politiek te betrekken. Zo hebben wij in de afgelopen jaren debatavonden, workshops en ludieke acties georganiseerd. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar meerdere nieuwe bestuursleden.

Wat bieden wij jou?
– Je werkt in een enthousiast team;
– Mogelijkheden tot volgen van cursus;
– Je ontmoet bijzondere sprekers en politici;
– Veel vrijheid en creativiteit in het uitvoeren van je functie;
– Doorgroeimogelijkheden (landelijke en lokaal);
– Politieke excursies.

Wat verwachten we van jou?
– Je bent gemiddeld 3 uur per week beschikbaar
– Je denkt graag mee over het maken van creatieve oplossingen
– Je bent enthousiast om activiteiten met ons te gaan organiseren

Voorzitterschap
Onze huidige voorzitter heeft aangegeven binnen termijn te stoppen met zijn voorzitterschap. Lijkt het je wat om ons bestuur te leiden? Solliciteer dan snel!

Ben je al warm geworden voor een functie binnen ons bestuur? Dan hebben wij goed nieuws voor je! Je hoeft namelijk geen lange sollicitatiebrief te schrijven. Het enige dat je hoeft te doen is een mail naar werkendam@sgpj.nl met daarin jouw naam en leeftijd. Als je al een idee hebt welke functie bij je past mag je dit erbij zetten. We hopen jouw mail tegemoet te zien!

Groetjes van het bestuur van de SGP-jongeren Werkendam